تریلر GTA 6 احتمالاً در نوامبر 2003 منتشر خواهد شد

29 تیر, 1402
1 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

 • گیمرها و طرفداران بازی های ویدیویی در سراسر جهان شدیداً به انتظار عرضه یکی از محبوب ترین بازی های جهانی، Grand Theft Auto 6 (GTA 6) هستند. این بازی اکشن ماجراجویی، که توسط Rockstar Games ساخته شده است، معروف به خلاقیت و جهان بازی منحصر به فرد خود است. بنابراین، هر اخبار و شایعاتی درباره عرضه این بازی برای طرفداران بسیار جذاب است.

  بسیاری از طرفداران بر این باور هستند که تریلر GTA 6 در نوامبر 2003 منتشر خواهد شد. این تاریخ به دلیل مربوط بودن به عرضه GTA Vice City، یکی از نسخه های محبوب ترین بازی های سری GTA، توسط Rockstar Games در نوامبر 2002 انتخاب شده است. طرفداران فکر می کنند که Rockstar Games قصد دارد پیروزی و موفقیت بازی GTA Vice City را با عرضه تریلر GTA 6 در نوامبر 2003 تکرار کند.

  هرچند که این شایعات در جامعه گیمرها اثراتی داشته است، اما تاکنون هیچ تأییدی از Rockstar Games درباره دقت این شایعات صادر نشده است. با توجه به سیاست سازنده، Rockstar Games به طور معمول از انتشار هرگونه اخبار رسمی در مورد بازی هایش خودداری می کند. این کمپانی معتقد است که بهتر است تا زمانی که آماده برای ارائه یک محصول کامل و عالی باشد، هیچ اطلاعاتی درباره آن منتشر نشود.

  بنابراین، تریلر GTA 6 احتمالاً همچنان در حال توسعه است و Rockstar Games برنامه ریزی دقیقی برای عرضه آن ندارد. با این حال، شایعات مبنی بر اینکه تریلر در نوامبر 2003 منتشر خواهد شد، هنوز هم برخی از طرفداران را متقاعد کرده است که تاریخ عرضه بازی نزدیک است.

  به طور کلی، طرفداران GTA 6 همچنان در انتظار تأیید رسمی از Rockstar Games هستند. آنها برای دیدن تریلر رسمی، جزئیات بازی و تاریخ عرضه دقیق بسیار علاقه مند هستند. با این حال، باید صبر کنند تا Rockstar Games آماده باشد تا این اطلاعات را به طرفداران منتشر کند.

  همچنین یک منبع فاش‌کننده اطلاعات به نام Budz که معمولاً اطلاعات متعددی را از GTA 6 به اشتراک می‌گذارد، چندی پیش با انتشار پستی در توییتر خود ادعا کرد که تریلر رونمایی از GTA 6 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۶ آبان ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد. این منبع ادعا می‌کند که عنوان مذکور در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد و در توضیحات خود می‌گوید از صحت این تاریخ انتشار ۱۰۰% مطمئن است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  1 دیدگاه
  اشتراک گذاری
  اشتراک‌گذاری
  با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.